W naszym studiu znajdziecie 11 rur SunPole rozmieszczonych na dwóch salach. Posiadamy również certyfikowany sprzęt do treningu Aerial Hoop, grube materace oraz ogrom innych akcesorii potrzebnych do bezpiecznego i przyjemnego treningu.

O nas

NORTH POLE DANCE STUDIO

 to mieszcząca się w centrum Białegostoku szkoła Pole Dance. Studio została stworzona w 2021 roku przez dwoje pasjonatów sportu- Izabelę Wilczewską i Kamila Laszczkowskiego. Oboje mają za sobą lata doświadczenia i trenigów, dzięki którym mogą przekazywać swoją wiedzę i umiejętności innym. North Pole powstało z myślą o ludziach, którzy chcą uczęszczać do profesjonalnej szkoły Pole Dance, nie boją się treningów i, tak jak my, chcą się rozwijać na różnych płaszczyznach.

W naszej ofercie znajdziecie nie tylko Pole Dance czy Aerial Hoop ale również zajęcia, które pozwolą wam na zrównoważony trening, takie jak Exotic, Stretching, Trening Siłowy, Akro Moves.   To wszystko pozwala na ciekawe treningi rekreacyjne oraz daje możliwość przygotowania się na większe wyzwania sportowe. Stawiamy na rozwój niezależnie tego czy jesteś instruktorem, osobą ćwiczącą rekreacyjnie, czy zawodnikiem.

Nasz zespół

Izabela Wilczewska

Zobacz

Kamil Laszczkowski

Zobacz

Eleni Papadoupoulou

Zobacz

elżbieta parchanowicz

Zobacz

gabriela siemieniuk

Zobacz

Adrianna Król

Zobacz

magdalena gąsowska

Zobacz

dominika kuźma

Zobacz

zuzanna gugała

Zobacz